Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Rycerka Dolna - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

450 000 zł204,85 m² 2 196,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz gospodarczym w miejscowości Rycerka Dolna numer 208 w gminie Rajcza. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Istebna

Istebna(Rycerka Dolna + 16 km)

7 000 000 zł778 m² 8 997,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem O sprzedaży nieruchomości oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Istebna.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała(Rycerka Dolna + 39 km)

3 000 000 zł1 300 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 469 m²

Prowizja 0% Hala przy projektowanej ul. Nowopiekarskiej ( obecnie ul. Trakcyjna) w Bielsku-Białej. Na terenie o powierzchni 3469m 2 , zlokalizowana jest jednokondygnacyjna hala z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Kęty(Rycerka Dolna + 47 km)

3 190 000 zł483 m² 6 604,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 237 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w Kętach przy ul. Krakowskiej w bezpośrednim ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Plac Wolności

Czechowice-Dziedzice(Rycerka Dolna + 48 km)

1 998 000 zł107 m² 18 672,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:131 m²

| na sprzedaż - znany lokal gastronomiczny w Czechowicach-Dziedzicach pizzeria, restauracja, catering Lokalizacja: centrum miasta, naprzeciwko dworca pkp, w otoczeniu punktów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Korbielów

Korbielów(Rycerka Dolna + 24 km)

4 500 000 zł1 300 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Do sprzedania prosperujący Ośrodek Wypoczynkowy w Korbielowie. Powierzchnia budynku: 1300 m2 Powierzchnia działki: 32 a 37 pokoi na 100 miejsc noclegowych. Pokoje z łazienkami Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Malinka

Wisła(Rycerka Dolna + 24 km)

2 748 000 zł455 m² 6 039,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nieruchomość pensjonatowy przy wyciągu. Wisła Malinka do sprzedaży obiekt o powierzchni 455m2 usytuowana na działce o powierzchni 1001m2. Położona na wzgórzu, przy samym wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż

Wisła(Rycerka Dolna + 24 km)

99 000 zł28 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 m²

Cześć! Mam dla Ciebie ofertę - garaż o powierzchni 28 m , położony w apartamentowcu przy ul. Kamiennej w Wiśle. Garaż jest wyposażony w bramę na pilota, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Sienna(Rycerka Dolna + 24 km)

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy miejscowości Sienna koło Żywca, przeznaczona pierwotnie na działalność handlową bądź usługową, z możliwością adaptacji na dom.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij